Заміські екскурсії на 1 день

КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙ і не лише

Автобусна заміська екскурсія

Якщо Вас манять мальовничі гори, гірські потоки, то ласкаво запрошуємо Вас в подорож з вітерцем по Карпатським горам.

Відразу за Львовом розпочинаються так звані "Маленькі Карпати" - пагорби Подільської височини. Вздовж дороги відкривається панорама красивих пагорбів, які обриваються на річці Дністер! За рікою розпочинається велика Прикарпатська рівнина, що колись була багата на газ, і тягнеться до самих Карпатських гір.
Вигода – Карпатський трамвай.
Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотирьохгодинна подорож на т.з. “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, оздоровитися мінеральною водою “Горянка” (типу “Нафтуся”), скуштувати чай з карпатських трав у баби Ганки. Повернувшись додому, Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою.
Гошів. Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737 р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842 р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах. Всі бажаючі можуть піднятися на гору по Хресній дорозі.
Моршин. Відомий бальнеологічний курорт на Прикарпатті, де тисячі людей лікуються цілющими мінеральними водами і грязями.

ВАРТІСТЬ: у складі збірної групи - 300 грн./діти., 350 грн./дорослі

ПРИМІТКА: 

Вартість вхідних квитків: Карпатський трамвай: дорослі – 100 грн.; діти (від 6 до 14 років) – 50 грн., діти до 6 років (без додаткового місця) – б/к;

Обід: відбувається в кафе “Vigoda” с. Вигода. Пропоноване меню: грибна юшка, салати овочеві (капуста, бурячок, морква по-корейськи), картопляне пюре, биточок курячий, чай або узвар, хліб. Вартість: 75 грн./особа.

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЇ:

  • +38 098 7114557
  • +38 099 2505190
  • +38 063 6801950
  • +38 097 5809997