Заміські екскурсії на 1 день

КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙ

Автобусна заміська екскурсія

Якщо Вас манять мальовничі гори, гірські потоки, то ласкаво запрошуємо Вас із вітерцем в подорож “На трамваї до Довбуша”.

Відразу за Львовом розпочинаються так звані "Маленькі Карпати" - пагорби Подільської височини. Вздовж дороги відкривається панорама красивих пагорбів, які обриваються на річці Дністер! За рікою розпочинається велика Прикарпатська рівнина, що колись була багата на газ, і тягнеться до самих Карпатських гір.

Ботаніко-геоморфологічний резерват “Скелі Довбуша” – пам’ятка природи державного значення, є групою високих скель площею 100 га., які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.

Вигода – Карпатський трамвай.
Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотирьохгодинна подорож на т.з. “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, оздоровитися мінеральною водою “Горянка” (типу “Нафтуся”), скуштувати чай з карпатських трав у баби Ганки. Повернувшись додому, Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою.
Гошів. Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737 р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842 р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах. Всі бажаючі можуть піднятися на гору по Хресній дорозі.

ВАРТІСТЬ: у складі збірної групи - УТОЧНЮВАТИ У МЕНЕДЖЕРА

ПРИМІТКА: у вартість не включено вхідні квитки: заповідник "Скелі Довбуша" - 5 грн./особа, Карпатський трамвай - 150 грн./дорослі.; 75 грн./діти (до 14 років)

                     додаткові послуги (карпатський чай, катання на конях тощо) та обід

Обід: 2 варіанти в залежності від години старту Вузькоколійної залізниці.

Варіант 1. Старт трамвайчика о 11.00. Кафе “Vigoda”. Обід складається з наступного меню: салат з молодої капусти, перше – зупа грибна, друге – картопляне пюре, м'ясо по-домашньому (1 варіант), горищ із запеченою картоплею м'ясом та грибами (2 варіант), узвар або чай, хліб. Вартість обіду: 1 варіант 80 грн., 2 варіант 100 грн.),

Варіант 2. Старт трамвайчика о 15.00. Самостійно замовляємо у ресторанчику карпатської кухні в околицях Скель Довбуша.

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЇ:

  • +38 098 7114557
  • +38 063 6801950
  • +38 099 1128001