Заміські екскурсії на 1 день

ОЗЕРО "СИНЕВИР" ТА ВОДОСПАД "ШИПІТ"

Автобусна заміська екскурсія.

Під час екскурсії екскурсанти оглянуть один з найкрасивіших водоспадів Українських Карпат - водоспад Шипіт, найбільше Карпатське озеро - озеро Синевир, яке овіяне безліччю легенд, зможуть спробувати унікальні мінеральні джерела - "Калечинська" та "Соймівська", скуштувати карпатських страв та напоїв і намилуватися гірськими пейзажами.

Виїзд зі Львова. Відразу за містом з вікон автобусу відкривається прекрасна панорама пагорбів які неофіційно називають "Карпати в мініатюрі".

Гори розпочинаються за 80 км. від Львова і зустрічають широкою Стрийською долиною.

Поступово дорога піднімається все вище в вище на Верецький перевал. За перевалом відкриваються прекрасні краєвиди гірських масивів Бескид, Пікуй, Полонина Боржава.

На черговому Воловецькому перевалі - прекрасні краєвиди на гори Пікуй, Тимнатик, масив Полонину Боржаву і місто Воловець що лежить в долині відразу під перевалом. Ще один перевал (Подобовецький) і відкривається широка долина в підніжжі масиву Полонина Боржава. Саме в підніжжі цього гірського пасма знаходиться заповідник "Шипіт", з одним з наймальовничіших водоспадів Карпат.

Водоспад Шипіт - один знайвищих водоспадів. Знаходиться на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, при підніжжі гори Гемби у глибокій ущелині річки Пилипець.

Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця (прогулянка до водоспаду)

Над водоспадом піднімається на висоту 1491 м. гора Гемба, на яку можна піднятися крісельним підйомником (підйом підйомником на гору Гемба)

Після огляду водоспаду вирушаємо далі долиною ріки Репинки вздовж масиву Полонина Боржава. Цей район Закарпатської області багатий на унікальні мінеральні джерела.

Дорога знову піднімається вверх до перевалу і села Синевир. Озеро розташоване трішки далі, неподалік села Синевирська поляна. До самого озера вздовж мальовничого потічка веде дорога протяжністю 1200 м. (або можна піднятись лісовою стежкою 1200 м.).

При підйомі на озеро можна замовити обід в одному з кафе, що розташовані поруч зі стоянкою для транспорту. Смачна гуцульська кухня, напої, настоянки на травах.

Озеро "Синевир" найбільше озеро Українських Карпат. 

Синевир вважається найцікавішим об'єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитівок Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів, його середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 24 м. Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1—2 метри озера.
У прозорій воді озера добре почуваються форель озерна, райдужна та струмкова.

Краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких становить 140—160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею всього кілька метрів. Звідси і народна назва озера — Морське Око (прогулянка до озера)

 

ВАРТІСТЬ: у складі збірної групи - УТОЧНЮВАТИ У МЕНЕДЖЕРА

ПРИМІТКА: у вартість не включені обід та вхідні квитки:

  • на територію заповідника "Шипіт" - 10 грн./дорослі, студенти, пенсіонери; діти до 14 років - 5 грн.; дошкільнята - безкоштовно
  • підйом на підйомнику на гору Гемба - 120 грн./дорослі; 100 грн./діти до 12 років і воїни АТО.
  • на територію заповідника "Синевир" - 25 грн./дорослі; 6 грн./діти, студенти.

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЇ:

  • +38 098 7114557
  • +38 099 1128001
  • +38 063 6801950