Заміські екскурсії на 1 день

ЗАМКИ ЗАКАРПАТТЯ

Автобусна заміська екскурсія.

Екскурсія, що познайомить з краєм, який розташвується по південну сторону Карпатських гір - там, де багато сонця та вина, стародавніх бойових замків та прекрасних палаців, мінеральних вод та гарячих гейзерів. Це все - Закарпаття!

Дві години від Львова і вже гори Карпати, перетинаємо найбільші Карпатські гірські ріки Львівщини Стрий та Опір, переїжджаємо Верецький перевал, через Руські Ворота, через які починаючи з Х ст.. проходили в Європу безліч кочових войовничих племен та проходив трансконтинентальний торговельний шлях з Китаю в Португалію. В'їжджаємо в Закарпаття. Милуємось панорамою Бескидського хребта та Полонини Боржави і спускаємося долиною мальовничої ріки Латориця у Закарпатську долину. 

Урочище Берегвар. Екскурсія "Легенди замку Берегвар". Екскурсія по парку, де розташовується замок кінозірка («Снігова королева», серіал «Доярка з Хацапетівки») – колишній мисливський замок-палац графів Шенборнів, який побудований в романтичному стилі і поєднує романські та готичні мотиви. Замок-палац побудований як земний рік: 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (кількість місяців у році). Розташовується замок – палац серед мальовничого парку-дендрарію ХІХ ст. з озером, що має форму серця і джерело молодості і краси.
Після прогулянки перетинаємо пояс Вулканічних Карпат і спускаємося в долину, де річка Латориця виривається з гір на рівнину, посеред якої височить гора з замком «Паланок».

Мукачево. Екскурсія "Замок "Паланок" ". Один з найкращих, в оборонному значенні, замок середньовічної Європи, що постав у XIV ст.. і розбудовувався та вдосконалювався до XVIII ст.. Під час екскурсії замком бачимо: три двори з площами на які розділений замок, замковий колодязь глибина якого 68 метрів. Буде можливість піднятися на один з бастіонів замку, звідки відкривається панорама міста Мукачево, яке оточене кільцем гір і перебуває як в амфітеатрі, та оглянути ряд пам’ятників на території замку.
Переїзд до Ужгорода – столиці Закарпатського краю.

Замок «Унгвар». Екскурсія по замку. Макет замку XVIII ст.., пам’ятник «Турул», колодязь. В самому замку виставка краєзнавчого музею (історія, зброя, флора і фауна, власники, зал тортур, винні підземелля)
Прогулянка по центру Ужгорода (набережна, найдовша липова алея Європи, синагога).

Обід в унікальній ресторації «Деца у нотаря».
«Деца у нотаря» - не просто ресторан – це значно більше. Дурні до корчми не ходять. Їм тут нудно. Дурні або швидко йдуть геть, або швидко напиваються, що, в принципі, одне і те ж саме. «Деца у нотаря» корчма – для HOMO SAPIENS. А різниця між ГОМО і ГОМО САПІЕНС в тому, що в гомо є тільки дві дірки: одна на вході, а друга на виході. А у гомо-сапіенс отворів багато: очі, вуха, ніс, рот... Сапіенси приходять у корчму з фотоапаратами, читають, спілкуються, відправляють друзям SMS-ки та ММS-ки, повертаються сюди знову і знову.
«Фішкою» Деци є парадоксальний гумор в оформленні корчми: це сатиричний веселий цвинтар, захоплюючі туалети, галерея алкопародій на полотна відомих авторів та власних алкосюжетів, каравела-гойдалка, різні меморіали, комічні скульптури, розписи, капличка туриста...
За 16 років Деца стала великою сценою, декорованою самим життям... Мабуть, тому відвідувачі плачуть тричі: 1) чому я не побував тут раніше? 2) чому я не прихопив з собою фотоапарат? 3) чому так швидко треба йти геть?
Повернення у Львів.

ВАРТІСТЬ: у складі збірної групи - УТЧНЮВАТИ У МЕНЕДЖЕРА

ПРИМІТКА: у вартість не включені обід та вхідні квитки:

  • парк Шенборнів - 15 грн./дорослі, 10 грн./школярі;
  • замок "Паланок" - 40 грн./дорослі; 30 грн./студенти та пенсіонери; 20 грн./особу діти до 14 років;
  • замок "Унгвар" - 35 грн./дорослі; 25 грн./студенти; 15 грн./школярі.

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЇ:

  • +38 098 7114557
  • +38 099 2505190
  • +38 063 6801950
  • +38 097 5809997