Заміські екскурсії на 1 день

ТУСТАНЬ І ВОДОПАД КАМ'ЯНКА

Автобусна заміська екскурсія.

Екскурсія, шо познайомить за Карпатським краєм та його легендами, які сьогодні приховують скелі, Мертве озеро, міст у "потойбіччя :) "

"Тустань” - державний історико-культурний заповідник – одне з найгарніших, наймальовничіших місць в Україні. Ще в III тисячолітті до нашої ери на скелях було святилище, а в IX – XIII ст. на скелях був давньоруський оборонний комплекс який займав близько 3 гектар, місто-фортеця, митниця через яку везли товари по трансконтинентальному шляху “Шовковий шлях” з Китаю до Португалії.
Тустань був важливим стратегічним пунктом і входив у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства.
Це унікальна пам'ятка давньоруської архітектури не тільки в Україні а й у всій Європі, де збереглося близько 3 тисяч пазів в скелях, куди вставлялись дерев'яні конструкції (це могла бути 5-ти поверхова фортеця).
Унікальним також є колодязь видовбаний у скелі, кам'яна "цистерна".
Поруч джерело зі срібною водою і велика фестивальна галявина, на який відбувається фестиваль середньовічної культури "Тустань". Після фестивалю залишились: дерев'яна вежа, таран, требушет.
Після відвідання заповідника "Тустань" відвідання Національного природнього парку "Сколівські бескиди": водопад "Кам'янка", озеро-болото "Журавлине", джерело "Жива вода".

ВАРТІСТЬ: у складі збірної групи - 350 грн./діти., 400 грн./дорослі

ПРИМІТКА: у вартість не включені обід та вхідні квитки:

  • заповідник "Кам'янка" - 10 грн./дорослі, 5 грн./діти
  • "Заповідник "Тустань" " 50 грн./дорослі, 25 грн./школярі, студенти, пенсіонери. 

Обід: в підніжжі скель можна скуштувтати бойківської кухні (голубці, грибна юшка, пироги)

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЇ:

  • +38 098 7114557
  • +38 099 2505190
  • +38 063 6801950
  • +38 097 5809997