Заміські екскурсії на 1 день

КОРОЛІВСЬКЕ МІСТО ЖОВКВА ТА КРЕХІВСЬКИЙ МОНАСТИР

 Автобусна заміська екскурсія.

Екскурсія, що познайомить з історією унікального міста Жавква, міста, яке одне з небагатьох в Україні повністю будувалось лише в одному стилі - стилі Ренесанс як "ідеальне місто". Також в екскурсії відвідання і обороного Крехівського монастиря.

Жовква - "ідеальне" місто доби Ренесанс, яке за кількістю архітектурних пам'яток займає друге місце після Львова. В Жовкві приваблює замок Жолкевських (1594 р.), який був резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського, кафедральний костел Святого Лаврентія (1606 р.) з падаючою дзвіницею та некрополем родини Собеських та Жолкевських. Також у Жовкві збереглись: Василіянський монастир з Храмом Серця Христового (1612 р.), та мощами святого Партенія і унікальними розписами в стилі українського модерну; комплекс Домініканського монастиря з ранньобароковим костелом (1655 р.); синагога (1692 р.); Звіринецькі та Глинські ворота; міські мури та вежі.

Крехівський монастир. Надзвичайне гармонійне та мальовниче місце. Комплекс Крехівського монастиря розташований серед пагорбів покритих буковим лісом і в комплекс входять: церква Святого Миколая з двома чудотворними іконами - Крехівської Пресвятої Богородиці та Святого Миколая; дерев'яна церква Покрови Пресвятої Богородиці; келії; оборонні стіни та вежі.

Крехівський монастир - це відомий в Україні релігійний центр. Біля монастиря, в лісі, знаходиться джерело з цілющою водою і печерна церква та келії Св. Іоіла.

ВАРТІСТЬ: в складі збірної групи - 300 грн./діти., 350 грн./дорослі.

ПРИМІТКА: у вартість не включені обід та вхідні квитки (пожертви)

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЇ:

  • +38 098 7114557
  • +38 099 1128001
  • +38 063 6801950