Екскурсії та програми по Львову

У ЗАТІНКУ ЛЬВІВСЬКИХ ПАРКІВ

Пішохідна екскурсія, що проходить алеями трьох парків, які є унікальними для Львова.

У першому бере початок львівська ріка Полтва, другий львів'яни вважають накрасивішим парком Львова а третій - головний парк, який найбільше полюбляють дітлахи («Залізні Води» – «Стрийський парк» – центральний парк культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького)

  Львів – місто яке розташоване на пагорбах головного Європейського вододілу і саме через цю особливість у місті немає великої ріки, однак від середини XIII і до середини XIX ст.. через місто текла ріка Полтва, що сьогодні протікає містом замкнена бетонними стінами під землею. А брала ріка свій початок з декількох залізних джерел на північних пагорбах головного Європейського вододілу де сьогодні розташовується парк «Залізні води». Як і колись, сьогодні тут можна спостерігати як з під землі починають свій шлях струмки з високим вмістом заліза а навколо ростуть старі букові дерева. Поруч з парком розташовується територія яку неофіційно називають «Софіївка» з церквою св.. Софії, а серед дерев ховаються будиночки в яких колись проживали Іван Франко та Михайло Грушевський. Сьогодні тут знаходяться два музей. За садибами-музеями розпочинається найкрасивіший парк Львова, який львів’яни називають «Галицькою Софіївкою», порівнюючи цей парк з найкрасивішим парком України. Це «Стрийський парк», на території парку більше 200 дерев-екзотів а біля входу в парк озеро, в якому плавають білі лебеді.
А завершиться екскурсія в самому молодому парку, який особливо люблять діти та молодь – центральному парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького біля атракціонів та багаточисельних кафе.

ВАРТІСТЬ: під замовлення

ТРИВАЛІСТЬ: 3 год.