Екскурсії та програми по Львову

ЗЕЛЕНА КОРОНА ЛЬВОВА

Пішохідна екскурсія, що знайомить з парками Львова, які розташовуються на пагорбах і навколо центральної частини міста («Високий Замок» – «Знесіння» – «Шевченківський гай»)

Львів входить в п’ятірку найзеленіших міст України – на кожного жителя – 18 м2 зелені. Саме у Львові знаходиться найстаріший парк України, що був закладений на місці саду Єзуїтів ще в XVI ст., і найстаріша каштанова алея на Україні, що була висаджена на початку ХХ ст.

  Маршрут екскурсії пролягає доріжками найвищого парку у Львові, який знаходиться на пагорбах, навколо яких виник Львів. Це парк «Високий Замок» з його найстарішою каштановою алеєю на Україні, гротом закоханих який оберігають два леви і безліччю оглядових майданчиків з яких проглядається панорама Львова. Від найвищого парку маршрут екскурсії пролягає до найбільшого парку Львова який називається «Знесіння». «Знесіння» – регіональний природній парк, що має статус заповідної території. Екскурсанти побачать і піднімуться на гору Льва, яку львів’яни називають Лисою горою, гору Стефана, побачать колишній костел святого Войцеха, пройдуться частиною парку яку ще називають «Кайзервальд». На території цього природного парку знаходиться один з найкращих музеїв-скансенів України етнопарк «Шевченківський гай». Тут зібрані найкращі зразки української дерев’яної архітектури, і створено кілька міні-сіл по 15-20 дерев’яних пам’яток в кожному (церкви, будівлі, криниці, стодоли, хліви тощо): гуцульське, бойківське, лемківське, закарпатське, подільське тощо.

ВАРТІСТЬ: під замовлення

ТРИВАЛІСТЬ: 3 год.