Екскурсії та програми по Львову

ПІДЗЕМЕЛЛЯМИ ЛЬВОВА

Пішохідна екскурсія яка знайомить з підземним світом Львова - світом львівських підземель.

Найдовші та найстаріші, кавові та винні підземелля Львова, підземелля у яких молились монахи і ті у яких створювались алхімічні зілля а також підземелля Львівської підземної ріки.

Екскурсія проходить найдовшими та найстарішими підземеллями Львова - підземеллями колишнього Домініканського монастиря, де в підземних келіях молилась княгиня Констанція і відбувала покарання перша красуння Польщі Гальшка Острозька. В цих підземеллях зберігся найстаріший у Львові "прангер" - стовп ганьби, щоправда в катівні князя Льва його використовували для інших цілей.

Трохи веселіші підземелля аптеки "Під чорним орлом", що в Середньовіччі виконували роль винарні, де і сьогодні стоять великі бочки, та стародавні бутлі для наливок і настойок.

У місті кави, як ще називають Львів, звичайно є і кавові підземелля. Львівська копальня кави гостинно відкриває свої кавові підземелля і розповідає про те, як кава з'явилася у Львові завойовуючи світ, хто її привіз у Львів і як вона опинилась у підземеллях одного з будинків Львова.

У 1256 році, коли Львів вперше згадується у Галицько-Волинському літописі, місто стояло на ріці. Сьогодні ріка протікає під землею у величезній трубі. Щоб познайомитись з Львівською підземною рікою Полтвою потрібно спуститись у мистецькі підземелля Львова під Львівською Оперою.
На березі ріки ще в середині XVII ст. був побудований монастир монахів Єзуїтів. Сьогодні підземелля Єзуїтського монастиря називають найбільш таємничішими підземеллями Львова де стоїть мармуровий саркофаг а стіни досі приховують безліч таємниць.А також в екскурсії підземелля Преображенської церкви та інших стародавніх будівель Львова.

ВАРТІСТЬ: в складі збірної групи - 50 грн./діти., 75 грн./дорослі.

ТРИВАЛІСТЬ: 2 години.

ВХІДНІ КВИТКИ: Домініканський монастир - 15 грн./дорослі, 10 грн./студенти, 5 грн./діти; Аптека під "Чорним Орлом" - 20 грн./дорослі, 15 грн./студенти, 5 грн./діти; Єзуїтський монастир - 15 грн./дорослі, 10 грн./діти

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЇ:

  • +38 098 7114557
  • +38 099 1128001
  • +38 063 6801950