Екскурсії та програми по Львову

ЛЬВІВСЬКИХ КАВ'ЯРЕНЬ ЧАР

Пішохідна екскурсія світом кав'ярень, кави та солодощів.

Екскурсія познайомить з історією кави, кав'ярень не лише у культурному просторі Львова. Прозвучать історі та легенди які пов'яжуть львівську кавову культуру з культурою споживання цього напою у світі.

Екскурсія проходить по середньовічній частині Львова там, де знаходяться кав'ярні з інтер'єрами цісарських часів: "Синя пляшка", в якій можна відчути атмосферу Львова часів Австро-Угорщини і одна з найстаріших кав'ярень Львова - "Віденка". У кав'ярні "Фреска", яка отримала свою назву від старовинних малюнків віднайдених під час ремонту можна оглянути настінні розписи XVIII ст. Львів - місто не лише кави, але й місто левів. І звісно можна знайти і кавового лева, що присів неподалік кав'ярні "Золотий дукат".

В найбільш екзотичній кав'ярні "Вірменка" кава по-східному, а кава зі східними прянощами поряд в місці тусовки місцевої еліти та львівської богеми в кав'ярні "Під клепсидрою" культурно-мистецького центру "Дзига".

Історія кави відкриється після відвідання "Львівської копальні кави" а про мистецтво можна поговорити у кав'ярні "Штука" (з пол. мистецтво) з інтер'єрами початку ХХ ст.

ВАРТІСТЬ: УТОЧНЮВАТИ В МЕНЕДЖЕРА

ТРИВАЛІСТЬ: 2 години.

ПРИМІТКА: у вартість не включені дегустації кави.

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЇ:

  • +38 098 7114557
  • +38 099 1128001
  • +38 063 6801950